Turniej piłki halowej

Okręgowa Rada Adwokacka w Bielsku-Białej 
3 Maja 19/5 
43-300 Bielsko-Biała 
tel. +48 33 821 90 52 

Szanowna Pani Mecenas, Szanowny Panie mecenasie!

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji o turnieju piłkarskim. Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji o turnieju piłkarskim połączonym z balem andrzejkowym na 100-lecie Adwokatury, organizowanym przezKomisję Sportu i Integracji Środowiskowej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej, pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej.

Jako że I edycja imprezy zakończyła się znaczącym sukcesem, jako organizatorzy wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę przed kolejnymi edycjami imprezy.

By nie zawieść zaufania jakim nas obdarzyła Naczelna Rada Adwokacka (roztaczającBy nie zawieść zaufania jakim nas obdarzyła Naczelna Rada Adwokacka (roztaczając patronat nad naszym wydarzeniem oraz umieszczając je w kalendarzu oficjalnych imprez NRA) oraz koledzy i koleżanki uczestniczący w I edycji, już teraz z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przygotowaliśmy harmonogram wydarzenia, tak bykażdy zainteresowany udziałem był w stanie odpowiednio zorganizować swój czas i wdniach od 30.11.2018 do 2.12.2018 mógł zagościć w Zawoi.

Bazą imprezy, tak samo jak w ubiegłym roku będzie hotel BESKIDZKI RAJ 4****– Beskidzki Raj to jeden z najwyżej położony Hotel w górach Beskidu Żywieckiego. Ośrodek ten zauroczy Państwa nie tylko panoramą na królową Beskidów – Babią Górę (1 725 m n.p.m), ale także na pasmo Jałowieckie, Policę, Kiczorę i Lachów.

Centrum życia towarzyskiego stanowią dwie najniższe kondygnacje budynków, naCentrum życia towarzyskiego stanowią dwie najniższe kondygnacje budynków, naktórych znajdują się: 2 restauracje, bar, klub nocny, pub, strefa piękna i relaksu, salafitness, siłownia, sala zabaw dla dzieci, sala gier i zabaw, a także Termy Rzymskie zbasenami oraz strefą Wellness i SPA. Cały kompleks hotelowy w czasie impresy, wraz zewszystkimi atrakcjami, dostępny na wyłączność uczestników.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na https://www.beskidzkiraj.com

Harmonogram imprezy:Harmonogram imprezy:30.11.2018 od godziny 14:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwośćwcześniejszego zakwaterowania)

Na piątek zaplanowano rozegranie fazy grupowej turnieju piłkarskiegoNa piątek zaplanowano rozegranie fazy grupowej turnieju piłkarskiego(równolegle w 2 nowoczesnych halach sportowych).

Organizatorzy planują przeprowadzenia w ramach imprezy przeprowadzenia turniejuOrganizatorzy planują przeprowadzenia w ramach imprezy przeprowadzenia turniejusiatkówki kobiet oraz turnieju kręgli.

Po kolacji organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy prowadzonej przez zawodowegoPo kolacji organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy prowadzonej przez zawodowegoDJ i wodzireja. Ponadto na piątkowy wieczór zaplanowany został "wieczór wróżb" orazinne zabawy andrzejkowe.

W sobotni poranek po śniadaniu zawodnicy oraz kibice udadzą się na hale sportowe byW sobotni poranek po śniadaniu zawodnicy oraz kibice udadzą się na hale sportowe bydokończyć rozgrywki, zaś dla osób pozostających w ośrodku przewidziano liczne atrakcjetakie jak kulig, spa, grota solna, basen, mini zoo. Dla kobiet organizator zaplanowałwarsztaty z kształtowania wizerunku i zajęcia z brafitterką.