Turniej piłki halowej

Okręgowa Rada Adwokacka w Bielsku-Białej 
3 Maja 19/5 
43-300 Bielsko-Biała 
tel. +48 33 821 90 52 

Zarejestruj się na turniej: 

Poprawie wypełnione zgłoszenie prosimy wysłać wraz z załącznikami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. Zgłoszenie indywidalne
  2. Zgłoszenie drużyny

Impreze wspiera

AutoBoss Volvo logo

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji o turnieju piłkarskim połączonym z balem andrzejkowym na 100-lecie Adwokatury, organizowanym przez Komisję Sportu i Integracji Środowiskowej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej, pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej.

Wybierz galerię po prawej stronie

Szanowna Pani Mecenas, Szanowny Panie mecenasie!

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji o turnieju piłkarskim. Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji o turnieju piłkarskim połączonym z balem andrzejkowym na 100-lecie Adwokatury, organizowanym przezKomisję Sportu i Integracji Środowiskowej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej, pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej.

Jako że I edycja imprezy zakończyła się znaczącym sukcesem, jako organizatorzy wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę przed kolejnymi edycjami imprezy.

By nie zawieść zaufania jakim nas obdarzyła Naczelna Rada Adwokacka (roztaczającBy nie zawieść zaufania jakim nas obdarzyła Naczelna Rada Adwokacka (roztaczając patronat nad naszym wydarzeniem oraz umieszczając je w kalendarzu oficjalnych imprez NRA) oraz koledzy i koleżanki uczestniczący w I edycji, już teraz z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przygotowaliśmy harmonogram wydarzenia, tak bykażdy zainteresowany udziałem był w stanie odpowiednio zorganizować swój czas i wdniach od 30.11.2018 do 2.12.2018 mógł zagościć w Zawoi.

Bazą imprezy, tak samo jak w ubiegłym roku będzie hotel BESKIDZKI RAJ 4****– Beskidzki Raj to jeden z najwyżej położony Hotel w górach Beskidu Żywieckiego. Ośrodek ten zauroczy Państwa nie tylko panoramą na królową Beskidów – Babią Górę (1 725 m n.p.m), ale także na pasmo Jałowieckie, Policę, Kiczorę i Lachów.

Centrum życia towarzyskiego stanowią dwie najniższe kondygnacje budynków, naCentrum życia towarzyskiego stanowią dwie najniższe kondygnacje budynków, naktórych znajdują się: 2 restauracje, bar, klub nocny, pub, strefa piękna i relaksu, salafitness, siłownia, sala zabaw dla dzieci, sala gier i zabaw, a także Termy Rzymskie zbasenami oraz strefą Wellness i SPA. Cały kompleks hotelowy w czasie impresy, wraz zewszystkimi atrakcjami, dostępny na wyłączność uczestników.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na https://www.beskidzkiraj.com

Harmonogram imprezy:Harmonogram imprezy:30.11.2018 od godziny 14:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwośćwcześniejszego zakwaterowania)

Na piątek zaplanowano rozegranie fazy grupowej turnieju piłkarskiegoNa piątek zaplanowano rozegranie fazy grupowej turnieju piłkarskiego(równolegle w 2 nowoczesnych halach sportowych).

Organizatorzy planują przeprowadzenia w ramach imprezy przeprowadzenia turniejuOrganizatorzy planują przeprowadzenia w ramach imprezy przeprowadzenia turniejusiatkówki kobiet oraz turnieju kręgli.

Po kolacji organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy prowadzonej przez zawodowegoPo kolacji organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy prowadzonej przez zawodowegoDJ i wodzireja. Ponadto na piątkowy wieczór zaplanowany został "wieczór wróżb" orazinne zabawy andrzejkowe.

W sobotni poranek po śniadaniu zawodnicy oraz kibice udadzą się na hale sportowe byW sobotni poranek po śniadaniu zawodnicy oraz kibice udadzą się na hale sportowe bydokończyć rozgrywki, zaś dla osób pozostających w ośrodku przewidziano liczne atrakcjetakie jak kulig, spa, grota solna, basen, mini zoo. Dla kobiet organizator zaplanowałwarsztaty z kształtowania wizerunku i zajęcia z brafitterką.

 

Harmonogram imprezy:

Piątek-30.11.2018

od godziny 14:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania)

od 15:00 do 20:00 faza grupowa turnieju piłkarskiego (równolegle w 2 nowoczesnych halach sportowych w Zawoi i w Stryszawie).

od 19:00 do 21:00 kolacja buferowa w Karczmie Górakskiej w ośrodku Beskidzki Raj.

Po kolacji organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy prowadzonej przez zawodowego DJ i wodzireja. Wówczas rozegrany zostanie turniej drużynowy w kręgle. Ponadto na piątkowy wieczór zaplanowany został "wieczór wróżb" oraz inne zabawy andrzejkowe.

sobota 1.12.2018

od godziny 7:00 do 10:00 śniadanie w formie "szweckiego stołu" w restauracji hotelowej.

od godziny 10:00 do 17:30 dokończenie rozgrywek piłkarskich (hala Stryszawa) z przerwą na turniej siatkówki (mixt)

                               od 12:30 do 14:00  przerwa obiadowa na hali dla zawodników i kibiców

                              od 13:30 do 15:30 turniej siatkówki mixt

13:30 obiad dla pozostających w hotelu

dla osób pozostających w ośrodku przewidziano liczne atrakcje takie jak kulig, spa, grota solna, basen, mini zoo.

Dla kobiet organizator zaplanował warsztaty z kształtowania wizerunku i zajęcia z brafitterką.

od 19:00  do 21:00,  uroczysta kolacja, gala podsumowująca II edycję imprezy wraz z rozdaniem nagród za zawody sportowe. 

od 21:00 Bezpośrednio po uroczystej kolacji rozpocznie się Maskowy Bal Andrzejkowy na 100-lecie Adwokatury. 

 

niedziela 2.12.2018

od 8:00 do 10:00 śniadanie w formie "szweckiego stołu"w restauracji hotelowej,

od 10:30 do 12:00 szkolenie zawodowe 

do 12:00 wykwaterowanie z zajmowanych pokojów 

W czasie pobytu organizatorzy zapewniają pełne wyżywieni wedle schematu:

-piątek: kolacja bufetowa + zimna płyta w czasie zabawy z DJ:

-sobota: śniadanie, obiad, kolacja + zimna płyta

-niedziela: śniadanie+ bufet kawowy w trakcie szkolenia zawodowego

Zawody sportowe zostaną rozegrane w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zawoi Centrum. To nowoczesny obiekt dysponujący widownią z 280 miejscami siedzącymi.

 hala2


 IMPREZĘ WSPIERA:

AutoBoss Volvo logo